8.10.2014r.

KONKURSY 2013/2014

 Udział uczniów w zawodach sportowych w pierwszym półroczu roku szkolnego 2013/2014

SZKOŁA PODSTAWOWA 

l.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

(dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

Zawody im. Lisieckiego – Bieg uliczny w Zgierzu.

14.09.2013

K. Zatorski

1. m Wiktoria Pakuła

7. m Natalia Cytryniak

8. m Natalia Zatorska

 

 

 

 

 

1 miejsce punktacji dziewcząt

 

2.

Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych  w Dąbrówce.

22.09.2013

K. Zatorski

1. m Wiktoria Pakuła

10. m Natalia Zatorska

12. m Natalia Cytryniak

 

2 miejsce punktacji drużynowej dziewcząt

 

 

 

 

 

 

3.

Drużynowe mistrzostwa gminy w biegach przełajowych - Grotniki

01.10.2013

K. Zatorski

Wielakowska Wioletta

Jędrzejczak Maria

Wielakowska Weronika

Zatorska Natalia

Pakuła Wiktoria

Cytryniak Natalia

2 miejsce drużynowo

 

 

 

 

 

 

4.

Drużynowe mistrzostwa gminy w biegach przełajowych - Grotniki

01.10.2013

K. Zatorski

Koralewski Oliwier

Przybysz Dawid

Majak Stanisław

Sobczyk Miłosz

Majak Jan

Karolewski Jakub

 

5.

Mistrzostwa województwa w biegach przełajowych – Tomaszów Mazowiecki

02.10.2013

K. Zatorski

18. m Pakuła Wiktoria

 

 

6.

Mistrzostwa powiatu zgierskiego w piłce ręcznej dziewcząt.

10.12.2013

K. Zatorski

Szyszko Martyna

Wicińska Patrycja

Pakuła Wiktoria

Cytryniak Natalia

Zatorska Natalia

Majchrzak Natalia

Jóźwiak Weronika

Wielakowska Weronika

 

 

 

3 miejsce drużynowo.

 

7.

Mistrzostwa powiatu zgierskiego w piłce ręcznej chłopców.

11.12.2013

K. Zatorski

Jędrzejczak Stanisław

Sobczak Miłosz

Kwiatkowski Krzysztof

Majak Jan

Nowak Tomasz

Kret Maksymilian

Koralewski Jakub

Majak Stanisław

Florczak Tomasz

Ramza Patryk

Królikowski Dawid

 

 

4 miejsce drużynowo.

8.

Ogólnopolski miting lekkoatletyczny na hali – Łódź.

05.01.2014

K. Zatorski

Cytryniak Natalia 2.02 min.

Zatorska Natalia 2.06 min.

Pakuła Wiktoria 2.07 min.

600 metrów

9.

Ogólnopolski miting lekkoatletyczny na hali – Łódź.

12.01.2014

K. Zatorski

Cytryniak Natalia 1.15 min

Pakuła Wiktoria 1.16 min.

Zatorska Natalia 1.16 min.

400 metrów

10.

Mistrzostwa młodzików w lekkoatletyce na hali – Łódź

17.01.2014

K. Zatorski

Zatorska Natalia 2.02 min.

Pakuła Wiktoria 2.06 min.

Cytryniak Natalia 2.08 min.

600 metrów

 

 

 

 

 

 

 Udział uczniów w zawodach sportowych w drugim półroczu roku szkolnego 2013/2014

SZKOŁA PODSTAWOWA 

l.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

(dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

Mistrzostwa gminy w piłce ręcznej dziewcząt – Gieczno.

12.03.2014

K. Zatorski

Szyszko Martyna

Wicińska Patrycja

Pakuła Wiktoria
Cytryniak Natalia

Zatorska Natalia

Majchrzak Natalia

Wielakowska Weronika

 

1 miejsce drużynowo.

 

2.

Mistrzostwa gminy w piłce ręcznej chłopców – Gieczno.

12.03.2014

K. Zatorski

Jędrzejczak Stanisław

Sobczak Miłosz

Kwiatkowski Krzysztof

Majak Jan

Nowak Tomasz

Kret Maksymilian

Koralewski Jakub

Majak Stanisław

Florczak Tomasz

Ramza Patryk

Królikowski Dawid

 

3.

Mistrzostwa makroregionu centralnego w biegach przełajowych – Końskie.

15.03.2014

K. Zatorski

8. m Pakuła Wiktoria

10. m Cytryniak Natalia

12. m Zatorska Natalia

1200 metrów

4.

Maraton łódzki „Dbam o zdrowie” – Łódź.

12.04.2014

K. Zatorski

5. m Zatorska Natalia

7. m Cytryniak Natalia

1500 metrów

5.

Wojewódzki turniej w piłce nożnej „Skrzydlewska CUP” – Aleksandrów Łódzki.

06.05.2014

K. Zatorski

Królikowski Dawid

Ramza Patryk

Florczak Tomasz

Majak Stanisław

Koralewski Jakub

Kret Maksymilian

Nowak Tomasz

Majak Jan

Kwiatkowski Krzysztof

Sobczak Miłosz

Jędrzejczak Stanisław

III miejsce w grupie eliminacyjnej.

6.

Mistrzostwa powiatu w czwórboju lekkoatletycznym – Aleksandrów Łódzki.

21.05.2014

K. Zatorski

Cytryniak Natalia

Zatorska Natalia

Pakuła Wiktoria

Wicińska Patrycja

Krupińska Jagoda

Wielakowska Weronika

5 miejsce drużynowo.

7.

Gminne biegi sztafetowe „Bieg Jednorożca” – Dzierżązna.

02.06.2014

K. Zatorski

Przybysz Dawid

Kwiatkowski Krzysztof

Sobczak Miłosz

Majak Jan

Ramza Patryk

3. miejsce drużynowo.

8.

Ogólnopolski bieg „O Srebrne czółenko” – Zgierz.

31.05.2014

K. Zatorski

1. m Pakuła Wiktoria

2. m Cytryniak Natalia

7. m Zatorska Natalia

 

9.

Bieg uliczny z okazji Dnia Dziecka – Głowno.

01.06.2014

K. Zatorski

2. m Zatorska Natalia

 

10.

Mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców – Biała.

27.05.2014

K. Zatorski

Majak Jan

Nowak Tomasz

Kret Maksymilian

Jędrzejczak Stanisław

Sobczak Miłosz

Kwiatkowski Miłosz

Królikowski Dawid

Florczak Tomasz

Ramza Patryk

Koralewski Jakub

Majak Stanisław

4 miejsce drużynowe

11.

Mistrzostwa województwa w lekkoatletyce – Łódź.

07.06.2014

K. Zatorski

Pakuła Wiktoria 2.00 min.

Zatorska Natalia 2.01 min.

Cytryniak Natalia 2.02 min.

 

 Udział uczniów w zawodach sportowych w pierwszym półroczu roku szkolnego 2013/2014

GIMNAZJUM 

l.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

(dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

Memoriał Władysława Lisieckiego w Zgierzu

14.09.13r

sobota

I. Puszczyńska-Mirecka

Wystartowało 21 chłopców i 21 dziewcząt

III m. Mikołajczyk J.

VII m. Polasińska K.

XIII m Królikowska Julia

V m Łuba Paweł

VI m. Kubiak Kamil

VII m. Królikowski Jan

Drużynowo Im chłopcy

II m. Dziewczęta

2.

Przełajowe Indywidualne Biegi Przełajowe Zgierz

24.09.13r.

I. Puszczyńska-Mirecka

Królikowski Jan

Łuba Paweł

Truszkiewicz Kacper

Rutkowski Krystian

Kubiak Kamil

Królikowski Adam

Mikołajczyk Joanna

Polasińska Klaudia

Walczak Marta

Królikowska Julia

Bomba Angelika

Pakuła Milena

III m. Królikowski Jan/IIIB

VI m. Łuba Paweł/IIIB

-awans na wojewódzkie

oraz II m zespołowo chłopcy

IX m dziewczęta

3.

Przełajowe Gminne Biegi Sztafetowe

01.10.13r.

I. Puszczyńska-Mirecka

1.Łuba Paweł

2.Kubiak Kamil

3.Rutkowski Krystian

4.Truszkiewicz Kacper

5.Leduchowski Jakub

Jaszczak Bartłomiej

1.Mikołajczyk Joanna

2.Bomba Angelika

3.Polasinska Klaudia

4.Flis Daria

5.Królikowska Julia

6. Walczak Marta

I m. chłopcy

II m dziewczęta

4.

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

02.10.13r.

I. Puszczyńska-Mirecka

Królikowski Jan/IIIB

Łuba Paweł/IIIB

 

XV m. K

Królikowski Jan/IIIB

5.

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe w Aleksandrowie Łódzkim

15.10.13r.

I. Puszczyńska-Mirecka

1.Lewandowski M

2.Leduchowski J.

3.Jaszczak B.

4.Truszkiewicz K.

5.Rutkowski K.

6.Królikowski J.

7.Królikowski A.

8.Łuba P.

9.Kubiak Kamil

10.Lisiuk K.

 

VI m.

 

6.

 

Powiatowe  zawody w Tenisie stołowym dziewcząt

 

05.11.2013r.

 

I. Puszczyńska-

Mirecka

1.Bomba Angelika

2.Strzyzewska Zuzanna

IV miejsce w powiecie

7.

Powiatowe  zawody w Tenisie Stołowym chłopców

06.11.2013r.

I. Puszczyńska-Mirecka

1.Truszkiewicz Kacper

2.Skalski Kamil

 

IV miejsce w powiecie

8.

Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Niepodległości ( organizator-

Dom Dziecka)

09.11.2013r.

I. Puszczyńska-Mirecka

1.Truszkiewicz  Kacper

2.Skalski Kamil

I m. Skalski Kamil

II m Truszkiewicz Kacper

9.

Powiatowe Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt - Gimnazjada

25.11.2013r.

I. Puszczyńska-Mirecka

1. Dynek N.

2.Kajszczak  N.

3.Mirecka K.

4.Kłys K.

5.Mikolajczyk J.

6.Polasinska K

7.Piestrzeniewicz A.

8.Kołodziejczak K.

9.Palczewska N.

 

 

 

III miejsce

w powiecie

 

 

10.

Powiatowe Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców- Gimnazjada

26.11.2013r.

27.11.2013r.

I. Puszczyńska-Mirecka

1.Krysztoforski S.

2.Królikowski J.

3.Czarnecki J.

4.Lisiuk K.

5.Łuba P.

6.Cyrulewski M.

7.Florczak  M.

8.Truszkiewicz  K.

9.Jędrzejczak K.

10.Zdrojewski B.

11.Wolanowski A.

12.Rutkowski K.

 

 

I miejsce

w powiecie

 

( awans na rejon)

 

11.

FINAŁ REJONU ZGIERSKIEGO – GIMNAZJADA 2013/2014

W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

03.12.2013R

I. Puszczyńska-Mirecka

1.Krysztoforski S.

2.Królikowski J.

3.Czarnecki J.

4.Lisiuk K.

5.Łuba P.

6.Cyrulewski M.

7.Florczak  M.

8.Truszkiewicz  K.

9.Jędrzejczak K.

10.Zdrojewski B.

11.Wolanowski A.

12.Rutkowski K.

 

III miejsce

w rejonie

 

 

 

 

 

 Udział uczniów w zawodach sportowych w drugim półroczu roku szkolnego 2013/2014

GIMNAZJUM 

l.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

(dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

Gminne zawody dziewcząt i chłopców w Piłce ręcznej

16.01.2014r

I. Puszczyńska-Mirecka

1. Pakuła Milena

2.Kajszczak  N.

3.Mirecka K.

4.Mikolajczyk J.

5.Polasinska K

6.Piestrzeniewicz A.

7.Królikowska Julia

CHŁOPCY

1.Krysztoforski S.

2.Królikowski J.

3.Czarnecki J.

4.Lisiuk K.

5.Łuba P.

6.Cyrulewski M.

7.Florczak  M.

8.Truszkiewicz  K.

9.Jędrzejczak K.

10.Zdrojewski B.

11.Wolanowski A.

12.Rutkowski K.

13.KubiakK.

 

 

 

I m dziewcząt

 

 

I m chłopcy

2.

III Otwarte Mistrzostwa Zgierza w Halowej Piłce Nożnej chłopców szkół gimnazjum

17.01.2014r.

I. Puszczyńska-Mirecka

1.Krysztoforski Sebastian

2.Królikowski Jan

3.Łuba Paweł

4.Lisiuk Karol

5.Kubiak Kamil

6.Zdrojewski Bartek

7.Kosik Norbert

8.Schrom Jakub

9.Skalski Kamil

10.Jaszczak  Bartek

11Cyrulewski Maciej

12.Truszkiewicz Kacper

V miejsce w turnieju

3.

Gminne Mistrzostwa Gimnazjum w Pilce siatkowej

04.03.2014r.

D. Mędrzycki,

G. Rajtar.

1.Bomba Angelika

2.Brynkiewicz Weronika

3.Kołodziejczak Karolina

4.Palczewska Natalia

5.Kłys Katarzyna

6.Pakula Milena

7.Walczak Marta

8.Kajszczk Natalia

 

1.Łuba Paweł

2.Królikowska Jan

3.Rąkoski Jakub

4.Krysztoforski Sebastian

5.Zdrojewski Bartosz

6.Czarnecki Jakub

7.Lisiuk Karol

8.Wieckowski Michał

9. Truszkiewicz Kacper

10.Hut Daniel

11.Schrom Jakub

12.Rutkowski Krystian

III m dziewczęta

III m chłopcy

4.

Gminne Mistrzostwa Gimnazjum w Piłce Koszykowej

26.03.2014r.

Grzegorz Rajtar

I. Puszczyńska-Mirecka

 

1. Kołodziejczak Karolina

2.Palczewska Natalia

3.Kłys Katarzyna

4.Mirecka Kinga

5.Kajszczak Natalia

6.Polasińska Klaudia

7.Mikołajczyk Joanna

8.Królikowska Julia

9.Piestrzeniewicz Aleksandra

10.Walczal Marta

11.Salata Wiktoria

12.Sujecka Martyna

 

1.Królikowski Jan

2.Łuba Paweł

3.Lisiuk Karol

4.Zdrojewski Bartek

5.Jaszczak Bartek

6.Cyrulewski Maciej

7.Wolanowski Adrian

8.Kosik Norbert

9.Czxarnecki Jakub

10.Rutkowski Krystian

11.Schrom Jakub

12.Królikowski Adam

13.skalski Kamil

I miejsce dziewczęta

I/II chłopcy

5.

Powiatowy konkurs

„Żyj zdrowo i bezpiecznie”

21.02.2014r

I. Puszczyńska-Mirecka

1.Kolodsziejczak Karolina

2. Kraska Olga

3.Palczewska Natalia

I miejsce w Powiecie

6.

XXXI Ogólnopolski Bieg O Srebrne Czółenko Włókniarskie w ramach akcji „Polska Biega”

31.05.2014r.

I. Puszczyńska-Mirecka

12 uczniów/uczennic  kl. III

17uczniów/uczennic kl. II

10uczniów /uczennic kl. I

III miejsce Mikołajczyk Joanna

I miejsce Królikowski Jan

II miejsce Łuba Paweł

III miejsce Kołodziejczak Michał

7.

XVIII Bieg Jednorożca

w Dzierżąznej

02.06.2014r.

I. Puszczyńska-Mirecka

1. Jaszczak Bartek

2.Więckowski Michał

3.Truszkiewicz Kacper

4.Krolikowski Jan

5. Łuba Paweł

I miejsce

złote medale

i puchar

 Udział uczniów w konkursach i olimpiadach wiedzy w pierwszym półroczu roku szkolnego 2013/2014

SZKOŁA  PODSTAWOWA 

L.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba

odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

( dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

VII Wojewódzki Konkurs Historyczny „Polska Jagiellonów”  etap szkolny

XI 2013

Krzysztof Wołowski

10 uczniów z VI klasy

Isert Julia

Gawron Majka

Kleszczyńska Paulina

Szokalska Joanna

 

Szkolny konkurs „Papież dialogu”

XI 2013

Dorota Gwóźdź

7 uczniów

Im. Maciej Sibiński/VI

IIm. Julia Isert/VI

IIIm. Joanna Szokalska/VI

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny „ALFIK”

XI 2013

Elżbieta Truszkiewicz

7 uczniów

udział

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny „OLIMPUS”

XI 2013

Elżbieta Truszkiewicz

2 uczniów

Laureat – Maja Gawron/VI

 

 

Międzyszkolny konkurs „Świąteczny lampion”

XII 2013

Dorota Gwóźdź

8 uczniów

IIm. Zuzanna Wołowska/IV

IIIm. Weronika Jóźwiak/V

Wyróżnienie – Maria Kmińska/V

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Oxford plus”

X 2013

Małgorzata Bukowska

12 uczniów

Laureat I stopnia z wyróżnieniem- Amanda Neuman kl. V

Laureat I stopnia- Krzysztof Kwiatkowski kl.V

 

Szkolny konkurs na najpiękniejszą, anglojęzyczną kartkę bożonarodzeniową

XII 2013

Małgorzata Bukowska

10 uczniów

Im – Eliza Zawadzka kl. II

IIm- Basia Cyrulewska, Julia Krzyżańska – kl. III

III miejsce –Paweł Ramza kl. II

 

Szkolny konkurs „Szopka Bożonarodzeniowa”

XII 2013

 

12 uczniów

Im. Wojciech Kościołowski/V

IIm. Maksymilian Kret/V

2

II Powiatowy konkurs Historyczny  „Renesans”  - etap szkolny

I 2014

Krzysztof Wołowski

5 uczniów z klasy VI

Isert Julia

Gawron Majka

Kleszczyńska Paulina

Szokalska Joanna

3

VII Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Stefana Batorego – Patrona szkoły

IX 2013

Krzysztof Wołowski

Klasy IV - VI

Majka Gawron

 Udział uczniów w konkursach i olimpiadach wiedzy w drugim półroczu roku szkolnego 2013/2014

SZKOŁA  PODSTAWOWA 

L.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba

odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

( dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

VII Wojewódzki Konkurs Historyczny „Polska Jagiellonów”  etap rejonowy

III 2014

Krzysztof Wołowski

Isert Julia

Gawron Majka

Kleszczyńska Paulina

Szokalska Joanna

Udział

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny „KANGUR”

IV 2014

Elżbieta Truszkiewicz

3 uczniów z kl. VI

3 uczniów kl. IV

Udział

2

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV – VI – etap szkolny

IV 2014

Karol Włodarczyk

20 uczniów klas V - VI

Im. Maja Gawron/ VI

Julia Isert/VI

III m. Michał Sztraube/ VI

 

Szkolny konkurs „Jan Paweł II drogą do świętość”

IV 2014

Dorota Gwóźdź

3 uczniów

Im. Julia Dąbrowska/I

IIm. Julia Isert/VI

IIIm. Paulina Kleszczyńska/VI

2

II Powiatowy konkurs Historyczny  „Renesans”  - rejonowy (końcowy)

V 2014

Krzysztof Wołowski

Isert Julia

Gawron Majka

Szokalska Joanna

III miejsce Majka Gawron

wyróżnienie – Joanna Szokalska

4.

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV – VI – etap międzyszkolny

V 2014

Karol Włodarczyk

SP Szczawin/ 3 uczniów

SP Gieczno/ 3 uczniów

SP Grotniki/ 3 uczniów

SP Biała/ 3 uczniów

SP Modlna/ 3 uczniów

SP Leśmierz/ 3 uczniów

Im. Maja Gawron/ VI

Julia Isert/VI

 

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Olimpusek”

I 2014

Małgorzata Bukowska

12 uczniów kl. II i III

III miejsce- Wiktoria Motylewska kl. III

IV miejsce- Lemoni Cook, Pola Piekarska kl. II

V miejsce – Marysia Domińczyk kl. II

 

Szkolny konkurs z języka angielskiego „English through fairy Tales”

VI

Małgorzata Bukowska

13 uczniów kl. V i VI

I miejsce- Julia Isert

II miejsce – Weronika Jóźwiak

III miejsce – Joanna Szokalska

  Udział uczniów w konkursach i olimpiadach wiedzy w pierwszym półroczu roku szkolnego 2013/2014

GIMNAZJUM

L.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba

odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

( dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

Szkolny konkurs na wiersz o patronie szkoły

wrzesień

Agnieszka Dzikowska

 

 

2.

Wojewódzki konkurs języka polskiego

październik

Agnieszka Dzikowska

Olga Kraska/IIIB

Beniamin Bekrycht/IIA

udział

3.

Szkolny konkurs „Mam talent”

październik

Agnieszka Dzikowska

Kl. IIIA – 2 ucz., IIB – 1 ucz., IIA – 2 ucz., IIB – 1ucz., IA – 5ucz.

udział

4.

Ogólnopolski konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – I etap szkolny

07.11.2013

Jolanta Chojecka - Stępniewska

1. Zuzanna Antczak/IIA

2. Jacek Pietras/IIA

3. Daria Pietrasiak/IIIA

4. Karolina Kołodziejczak/IIIB

5. Olga Kraska/IIIB

Do kolejnego etapu zakwalifikowała się drużyna w składzie:

1. Z. Antczak/IIA

2. D. Pietrasiak/IIIA

3. O. Kraska/IIIB

4. K. Kołodziejczak/IIIB

5.

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „OLIMPUS”

listopad

Agnieszka Dzikowska

11 uczniów z kl. I, II, III

 

6.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

22.11.2013

Jolanta Chojecka - Stępniewska

1. Daria Pietrasiak/IIIA

2. Karolina Kołodziejczak/IIIB

3. Olga Kraska/IIIB

Udział

7.

Szkolny konkurs „Papież dialogu”

XI 2013

Dorota Gwóźdź

5 uczniów

Im. Karolina Kołodziejczak/IIIB

IIm. Natalia Libiszewska/IA

IIIm. Olga Kraska/IIIB

8.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Geografii              „ Olimpus”

08.11.2013r.

Ewa Stępniak

1.Złotocha Filip/IB

2.Kociszewska Wiktoria/IB

3.Antczak Zuzanna/IIA

4.Flegiel Karolina/IIA

5.Mirecka Kinga/IIA

6.Pakuła Milena/IIA

7.Stawska Patrycja/IIIB

8.Kraska Olga/IIIB

9.Palczewska Natalia/IIIB

10.Rąkowski Jakub/IIIB

11.Syguła Jakub/IIIB

12.Jabłoński Artur/IIIB

13.Brynkiewicz Weronika/IIIB

14.Knyszka Martyna/IIIA

15.Cyrulewski Maciej/IIIA

16.Górak Alicja/IIIA

17.Wolanowski Adrian/IIIA

18.Kwiatkowski Kordian/IIIA

19.Chol;ewiński Olek/IIIA

20.Karpiński Kacper/IIIA

21.Cook Nathaniel/IIIA

22.Kaczmarek Dominika/IIIA

23.Flegiel Ewelina/IIIA

24.Pietrasiak Daria/IIIA

25.Masińska Kamila/IIIA

26.Kwiatkowska Ola/IIIA

 

 

 

9.

Wojewódki Konkurs Przedmiotowy z Chemii – etap szkolny

29.11.2013

Elżbieta Truszkiewicz

4 uczniów

Kordian Kwiatkowski/IIIA- zakwalifikował się do etapu rejonowego

10.

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”

Grudzień 2013

Agnieszka Dzikowska

Uczniowie gimnazjum

Weronika Brynkiewicz/IIIB – I miejsce

Julia Cichowska/IA – II miejsce

Oliwia Stajuda/IA – III miejsce

Aleksandra Piestrzeniewicz/IB – III miejsce

11.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

02.12.2013r.

Ewa Stępniak

1.Rapacz Zuzanna/IIA

2.Pakuła Milena/IIA

3.Antczak Zuzanna/IIA

4.Mirecka Kinga/IIA

5.Cholewiński Maciej/IIA

6. Kacprzak Damian/IIIA

udział

udział

udział

udział

udział

udział

 

12.

Ogólnopolski konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – etap parkowy

16.01.2014

Jolanta Chojecka - Stępniewska

1. Zuzanna Antczak/IIA

2. Daria Pietrasiak/IIIA

3. Karolina Kołodziejczak/IIIB

4. Olga Kraska/IIIB

Uczennice zajęły I miejsce i

zaklasyfikowały się do finału wojewódzkiego

 

 

 

 

 

 

 

 

VII Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Stefana Batorego – Patrona szkoły

IX 2013

Krzysztof Wołowski

Klasy I – III

Beniamin Bekrycht

13.

II Powiatowy konkurs Historyczny  „Renesans”  - etap szkolny

I 2014

Krzysztof Wołowski

5 uczniów z klasy  III A i III B

Olga Kraska

Dominika Kaczmarek

Roksana Karolak

14.

Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap szkolny

IX 2013

Krzysztof Wołowski

9 uczniów z klas II A, III A i III B

Olga Kraska

 Udział uczniów w konkursach i olimpiadach wiedzy w drugim półroczu roku szkolnego 2013/2014

GIMNAZJUM

L.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba

odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

( dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

Wojewódki Konkurs Przedmiotowy z Chemii – etap rejonowy

07.02.2014

Elżbieta Truszkiewicz

Kordian Kwiatkowski/IIIA

udział

2.

Szkolny konkurs humanistyczny

10.02.14

Agnieszka Dzikowska

I miejsce – Daria Pietrasiak/IIIA

II miejsce – Olga Kraska/IIIB

III miejsce – Beniamin Bekrycht/IIA

 

3.

Mała forma literacka, szkolny

14.02.14

Agnieszka Dzikowska

 

 

4.

Ogólnopolski konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – finał wojewódzki

03.04.2014

Jolanta Chojecka - Stępniewska

1. Zuzanna Antczak/IIA

2. Daria Pietrasiak/IIIA

3. Karolina Kołodziejczak/IIIB

4. Olga Kraska/IIIB

V miejsce w finale wojewódzkim

5.

Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap rejonowy

III 2014

Krzysztof Wołowski

9 uczniów z klas II A, III

i III B

Olga Kraska

 

6.

Szkolny konkurs „Jan Paweł II drogą do świętości”

IV 2014

Dorota Gwóźdź

3 uczniow

Im. Kinga Mirecka/IIA

7.

II Powiatowy konkurs Historyczny  „Renesans”  - etap rejonowy (końcowy)

V 2014

Krzysztof Wołowski

Olga Kraska

Dominika Kaczmarek

Roksana Karolak

III miejsce Olga Kraska

 

8.

Szkolny Konkurs Piosenki Historycznej

VI 2014

Krzysztof Wołowski

reprezentacje klas I -III

II A

2.10.2014r.

Informacja

o ważniejszych sukcesach edukacyjnych i osiągnięciach sportowych uczniów Zespołu Szkolno- Gimnazjalnego w Szczawinie w roku szkolnym 2013-2015

 SPORT

1. Kolarstwo

Uczeń klasy II Gimnazjum, Tomasz Hut,  uzyskał II miejsca w: Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w „Wyścigu Australijskim”, w wyścigu punktowym młodzików, w wyścigu na 2000m indywidualnie młodzików, na 2000m drużynowo młodzików, na 500m ze startu zatrzymanego, II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek, I miejsce w wyścigu kolarskim w kategorii „H” w etapie Zgierz, I miejsce w etapie Głowno oraz II miejsce w klasyfikacji generalnej.

2. Taekwondo

Uczennica klasy I Gimnazjum, Wiktoria Salata zajęła III miejsce w  XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie w sportach letnich w kategorii  Taekwondo Olimpijskie w konkurencji Kyorugi.

Uczennica klasy I Gimnazjum, Sonia Bekrycht, uzyskała I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim.

Uczennica II klasy Gimnazjum, Karolina Flegiel zajęła III miejsce równolegle z uczennicą klasy I Gimnazjum Sonią Bekrycht i uczennicą I klasy Gimnazjum Wiktorią Salatą w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim.

3. Łucznictwo

Uczennica klasy III Gimnazjum, Kamila Masińska zajęła III miejsce w kategorii młodziczka starsza w zawodach Okręgu Łódzkiego 2013 oraz II miejsce w Okręgowych Zawodach Łuczniczych „Otwarcie sezonu” w kategorii młodzików starszych.

Uczeń klasy III Gimnazjum, Kuba Rąkowski zajął I miejsce w strzelaniach specjalnych do „Lajkonika” w kategorii młodzików starszych, III miejsce w Turnieju Lajkonika oraz VI miejsce

w Ogólnopolskich zawodach Halowych PZŁucz w konkurencji indywidualnej juniorów młodszych.

Uczennica II klasy Gimnazjum zajęła III miejsce, uczennica klasy III Gimnazjum, Kamila Masińska I miejsce, a uczeń klasy III Gimnazjum III miejsce w Okręgowych Zawodach Łuczniczych „Otwarcie sezonu”.

4.Pływanie

Uczennica klasy II Gimnazjum, Milena Pakuła, zdobyła trzy pierwsze miejsca w kategoriach: 50m grzbiet, 50m styl dowolny i 50m styl klasyczny w Memoriale „Zawora” w XXI Mistrzostwach w pływaniu amatorów pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza i Starosty Powiatu Zgierskiego

Uczeń klasy III Gimnazjum, Maciej Cyrulewski, zajął III miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego , III miejsce w konkurencji „Holowanie Manekina”, I i II miejsce w Memoriale „Zawora” w XXI Mistrzostwach w pływaniu amatorów pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza i Starosty Powiatu Zgierskiego.

Michał Więckowski zdobył II miejsce w Memoriale „Zawora” w XXI Mistrzostwach w pływaniu amatorów pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza i Starosty Powiatu Zgierskiego.

5.Biegi

  • Uczniowie Gimnazjum zajęli I miejsce w XXII Grotnickim Biegu Leśnym o Puchar Kuratora Oświaty
  • Uczeń  klasy III Gimnazjum, Jan Królikowski, zajął I miejsce w XXXI Ogólnopolskim Biegu o Srebrne Czółenko Włókniarskie oraz  III miejsce w indywidualnych  biegach przełajowych.
  • Uczeń klasy III Gimnazjum, Paweł Łuba, zajął II miejsce XXXI Ogólnopolskim Biegu o Srebrne Czółenko Włókniarskie oraz  VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego „Gimnazjada”.
  • Joanna Mikołajczyk, uczennica klasy II oraz Michał Kołodziejczak, uczeń klasy III Gimnazjum zajęli III miejsca w XXXI Ogólnopolskim Biegu o Srebrne Czółenko Włókniarskie, III miejsce w Memoriale W. Lisieckiego
  • Drużyna Gimnazjum zdobyła I miejsce(chłopcy) i II miejsce(dziewczęta) w Gminnych Biegach Sztafetowych
  • Uczennica klasy VI SP, Wiktoria Pakuła,  zdobyła I miejsce w biegu ulicznym w Zgierzu w zawodach im. Lisieckiego, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w biegach przełajowych w Dąbrówce 18 miejsce w Mistrzostwach Województwa w biegach przełajowych w Tomaszowie Mazowieckim
  • Uczniowie SP zdobyli drużynowo II miejsce w Mistrzostwach Gminy w biegach przełajowych w Grotnikach
  • I miejsce chłopców w XVIII Biegu Jednorożca w Dzierżąznej.

6.Piłka nożna

  • III miejsce uczniów SP w grupie eliminacyjnej Wojewódzkiego turnieju w piłce nożnej „Skrzydlewska CUP” w Aleksandrowie Łódzkim.
  • V miejsce uczniów SP w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w czwórboju lekkoatletycznym w Aleksandrowie Łódzkim
  • I miejsce Wiktorii Pakuły, II miejsce Natalii Cytryniak i 7 miejsce Natalii Zatorskiej z klasy VI w Ogólnopolskim biegu „O srebrne czółenko”

 

7.Tenis stołowy

  • I miejsce Kamil Skalski i II miejsce Kacper Truszkiewicz z klasy II Gimnazjum zdobyli w Środowiskowym Turnieju Tenisa Stołowego

8.Piłka ręczna

  • I miejsce chłopców i III miejsce dziewcząt Gimnazjum w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Ręcznej Gimnazjada oraz III miejsce chłopców w Finale Rejonu Zgierskiego Gimnazjada.
  • I miejsce dziewcząt i I miejsce chłopców Gimnazjum w Gminnych zawodach w piłce ręcznej

9.Piłka siatkowa

  • III miejsce chłopców i III dziewcząt w Gminnych Mistrzostwach w piłce siatkowej.

10.Piłka koszowa

  • I miejsce dziewczęta i II chłopcy w Gminnych Mistrzostwach piłki koszykowej

 II.KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

  • 1.4- osobowy zespół uczennic z klasy II i III Gimnazjum zajął V miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
  • Uczennica klasy II Gimnazjum, Kinga Mirecka, zdobyła III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o AIDS.
  • Olga Kraska, uczennica klasy III Gimnazjum zdobyła nagrodę w konkursie „Złóż życzenia Polsce z okazji jej 10- lecia w Unii Europejskiej”, zorganizowanym przez Posła do Parlamentu Europejskiego- Jacka Saryusza Wolskiego.
  • Zespół uczennic z Gimnazjum w Szczawinie zdobył I miejsce w VII Powiatowym Konkursie „Żyj zdrowo i bezpiecznie”, zorganizowanym przez Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Zgierzu.
  • VI miejsce Mai Gawron, klasa VI SP w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
  •  Amanda Neuman oraz Krzysztof Kwiatkowski  uczniowie klasy V zostali laureatami I stopnia z wyróżnieniem Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego „Oxford plus”.
  • III miejsce Wiktoria Motylewska, IV Lemoni Cook z klasy IV, i Pola Piekarska z klasy III oraz V miejsce Marysia Dominczyk z klasy V zdobyły w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Olimpusek.
  •  III miejsce zajęła Olga Kraska, uczennica klasy III Gimnazjum w II Powiatowym Konkursie Historycznym „Renesans”.

WYNIKI  SPRAWDZIANU  PO  KLASIE  SZÓSTEJ W  ROKU  SZKOLNYM  2013/2014

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

pkt

Średnia w szkole

pkt

Średnia w gminie

pkt

Średnia w powiecie

pkt

Średnia w woj. łódzkim

pkt

Średnia dla OKE Łódź

pkt

Średnia krajowa

pkt

 

A 27

 

25,37

 

25,37

 

24,84

 

25,99

 

25,86

 

-

 

25,82

Stanin 5: średni

WYNIKI  EGZAMINU  GIMNAZJALNEGO  W  ROKU  SZKOLNYM  2013/2014

Część humanistyczna:  język polski

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia krajowa

%

 

A – 29

 

73,20

 

66,30

 

68,00

 

B - 25

 

58,40

 

j.w.

 

j.w.

Stanin 5 – średni

Część humanistyczna:  historia i wiedza o społeczeństwie

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia krajowa

%

 

A – 29

 

65,50

 

61,80

 

59,00

 

B - 25

 

57,60

 

j.w.

 

j.w.

Stanin 6 – wyżej średni

Część matematyczno – przyrodnicza:  matematyka

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia krajowa

%

 

A – 29

54,40

 

49,10

47,00

 

B - 25

 

42,90

 

j.w.

 

j.w.

Stanin 6 – wyżej średni

Część matematyczno – przyrodnicza:  biologia, chemia, fizyka, geografia

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia krajowa

%

 

A – 29

 

68,60

 

56,20

 

52,00

 

B - 25

 

63,90

 

j.w.

 

j.w.

Stanin 7 – wysoki

Język angielski: poziom podstawowy

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia krajowa

%

 

A – 29

74,30

64,60

67,00

 

B - 23

 

52,30

 

j.w.

 

j.w.

Stanin 5 - średni

Język angielski: poziom rozszerzony

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia krajowa

%

 

A – 29

 

58,20

 

46,50

 

46,00

 

B - 23

 

31,70

 

j.w.

 

-

Język niemiecki: poziom podstawowy

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia krajowa

%

 

B – 2

 

85,00

 

85,00

 

54,00

Stanin 9 – najwyższy

Język niemiecki: poziom rozszerzony

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia krajowa

%

 

B – 2

 

76,30

 

76,30

 

39,00

 

WYNIKI  SPRAWDZIANU  PO  KLASIE  SZÓSTEJ W  ROKU  SZKOLNYM  2012/2013

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

pkt

Średnia w szkole

pkt

Średnia w gminie

pkt

Średnia w powiecie

pkt

Średnia w woj. łódzkim

pkt

Średnia dla OKE Łódź

pkt

Średnia krajowa

pkt

 

A 18

 

22,22

 

22,11

 

21,76

 

23,27

 

23,99

 

23,90

 

24,00

 

B 18

 

22,00

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

Stanin 4: niżej średni 

WYNIKI  EGZAMINU  GIMNAZJALNEGO  W  ROKU  SZKOLNYM  2012/2013

Część humanistyczna:  język polski

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia w gminie

%

Średnia w powiecie

%

Średnia w woj. łódzkim

%

Średnia dla OKE Łódź

%

Średnia krajowa

%

 

A – 30

 

76,30

 

73,31

 

65,40

 

62,50

 

61,30

 

-

 

62,00

 

B - 29

 

69,90

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

-

 

j.w.

 Stanin 8 – bardzo wysoki

 Część humanistyczna:  historia i wiedza o społeczeństwie

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia w gminie

%

Średnia w powiecie

%

Średnia w woj. łódzkim

%

Średnia dla OKE Łódź

%

Średnia krajowa

%

 

A – 30

 

70,50

 

68,70

 

62,10

 

58,10

 

57,00

 

-

 

58,00

 

B - 29

 

66,80

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

-

 

j.w.

 Stanin 8 – bardzo wysoki

 Część matematyczno – przyrodnicza:  matematyka

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia w gminie

%

Średnia w powiecie

%

Średnia w woj. łódzkim

%

Średnia dla OKE Łódź

%

Średnia krajowa

%

 

A – 30

56,80

 

51,60

49,40

47,10

46,80

-

48

 

B - 29

 

46,30

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

-

 

j.w.

 Stanin 6 – wyżej średni

 Część matematyczno – przyrodnicza:  biologia, chemia, fizyka, geografia

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia w gminie

%

Średnia w powiecie

%

Średnia w woj. łódzkim

%

Średnia dla OKE Łódź

%

Średnia krajowa

%

 

A – 30

 

68,60

 

66,30

 

59,70

 

59,30

 

58,60

 

-

 

59,00

 

B - 29

 

63,90

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

-

 

j.w.

 Stanin 7 - wysoki

Język angielski: poziom podstawowy

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia w gminie

%

Średnia w powiecie

%

Średnia w woj. łódzkim

%

Średnia dla OKE Łódź

%

Średnia krajowa

%

 

A – 30

77,50

70,20

59,60

64,50

63,00

-

63,00

 

B - 29

 

60,80

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

-

 

j.w.

 Stanin 7 - wysoki

 Język angielski: poziom rozszerzony

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia w gminie

%

Średnia w powiecie

%

Średnia w woj. łódzkim

%

Średnia dla OKE Łódź

%

Średnia krajowa

%

 

A – 30

 

58,60

 

54,00

 

42,10

 

47,10

 

45,60

 

-

 

-

 

B - 23

 

48,00

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

j.w.

 

-

 

-

 Stanin 6 – wyżej średni

Język niemiecki: poziom podstawowy

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia w gminie

%

Średnia w powiecie

%

Średnia w woj. łódzkim

%

Średnia dla OKE Łódź

%

Średnia krajowa

%

 

B – 6

 

76,70

 

76,70

 

60,60

 

60,30

 

58,30

 

-

 

58,00

 Stanin 8 – bardzo wysoki

Język niemiecki: poziom rozszerzony

Liczba uczniów w oddziale

Średnia w oddziale

%

Średnia w szkole

%

Średnia w gminie

%

Średnia w powiecie

%

Średnia w woj. łódzkim

%

Średnia dla OKE Łódź

%

Średnia krajowa

%

 

B – 6

 

51,70

 

51,70

 

40,60

 

40,70

 

39,80

 

-

 

-

 Stanin 6 – wyżej średni

KONKURSY 2012/2013

 

Udział uczniów w zawodach sportowych w pierwszym półroczu roku szkolnego 2012/2013

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

l.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

(dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

Mistrzostwo Gminy w Drużynowych biegach przełajowych chłopców

Wrzesień 2012

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja klas IV-VI

 

I miejsce

2

Wicemistrzostwo Gminy w Drużynowych biegach przełajowych dziewcząt

Wrzesień 2012

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja klas IV-VI
– II miejsce

II miejsce

 

 

3

Otwarty Bieg im. Henryka Lisieckiego w Zgierzu

Wrzesień 2012

p. Krzysztof Zatorski

Wiktoria Pakuła kl. V

III miejsce

4

Mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych

Październik 2012

p. Krzysztof Zatorski

IV miejsce – Julia Królikowska

VI – Wiktoria Pakuła

Awans do mistrzostw województwa

5

Mistrzostwa wojewódzkie w Uniejowie w biegach przełajowych

Październik 2012

p. Krzysztof Zatorski

36 miejsce – Julia Królikowska

46 miejsce – Wiktoria Pakuła

 

6

Indywidualne mistrzostwa powiatowe w biegach przełajowych

Październik 2012

p. Krzysztof Zatorski

III – Drużyna chłopców (reprezentacja klas IV-VI)

 

7

Mistrzostwa powiatowe biegów przełajowych w sztafetach

Październik 2012

p. Krzysztof Zatorski

reprezentacja chłopców

reprezentacja dziewcząt

VIII miejsce

IX miejsce

  

8

Mistrzostwo gminy w koszykówce chłopców

Grudzień 2012

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja chłopców klas IV-VI

I miejsce

9

Wicemistrzostwo gminy w koszykówce dziewcząt

Grudzień 2012

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja dziewcząt klas IV-VI

II miejsce

10

Mistrzostwa powiatu w koszykówce chłopców

Styczeń 2013

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja chłopców klas IV-VI

X miejsce

 

Udział uczniów w zawodach sportowych w drugim półroczu roku szkolnego 2012/2013

SZKOŁA PODSTAWOWA

l.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

(dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

Mistrzostwa powiatu w piłkę ręczną chłopców

Luty 2013

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja chłopców klas IV-VI

IV miejsce

2

Mistrzostwo gminy w piłce ręcznej chłopców

Kwiecień 2013

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja chłopców klas IV-VI

I miejsce

3

Mistrzostwo gminy w piłce ręcznej dziewcząt

Kwiecień 2013

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja dziewcząt klas IV-VI

III miejsce

4

Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców

Maj 2013

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja chłopców klas IV-VI

V miejsce

5

Turniej międzygminny im. Leszka Jezierskiego w piłce nożnej

Maj 2013

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja chłopców klas IV-VI

V miejsce

6

Wojewódzkie zawody w piłkę nożną „Skrzydleska Cup”

Maj 2013

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja chłopców klas IV-VI – I miejsce w grupie eliminacyjnej w Aleksandrowie

Awans do ¼ finału wojewódzkiego

 

 

 

7

Bieg uliczny „O srebrne czółenko”

Czerwiec 2013

p. Krzysztof Zatorski

Bartek Jaszczak – II miejsce

Jakub Leduchowski – V miejsce

Wiktoria Pakuła – III miejsce

Julia Królikowska – IV miejsce

Natalia Cytryniak – VIII miejsce

 

8

Sztafetowy bieg „Jednorożca” z okazji Dnia Dziecka

Czerwiec 2013

p. Krzysztof Zatorski

I miejsce reprezentacja:

Stanisław Majak

Jan Majak

Jakub Koralewski

Jakub Leduchowski

Bartek Jaszczak

 

9

Wojewódzkie zawody w piłkę nożną „Skrzydlewska Cup”, ¼ finału

Czerwiec 2013

p. Krzysztof Zatorski

Reprezentacja chłopców klas IV-VI – IX ex-quo miejsce w łącznej klasyfikacji turnieju

Zawody wojewódzkie

 

Udział uczniów w zawodach sportowych w pierwszym półroczu roku szkolnego 2012/2013

GIMNAZJUM

l.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

(dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

Memoriał W. Lisieckiego

15.09.12

I.Puszczyńska-Mirecka

16 uczniów

III drużynowe

Im. W. Piekutowski

III m. P. Łuba

2.

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe

Wrzesień

2012

I. Puszczyńska-Mirecka

12 uczniów

VI m. dziewczęta

VIII m. chłopcy

 

3.

 

Drużynowe Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Zgierz

 

Październik 2012

 

I. Puszczynńka-Mirecka

 

12 uczniów

 

II m. dziewczęta

        II m. chłopcy

4.

Drużynowe Mistrzostwa Gminy Zgierz w tenisie stołowym

Listopad 2012

I. Puszczyńska-Mirecka

Lisuk Karol

Kołodziejski Piotr

Skalski Kamil

III m.

5.

Gminne zawody w piłkę koszykową

Grudzień  2012

I. Puszczyńska-Mirecka

      G. Rajtar

12 chłopców

12 dziewcząt

II m. chłopcy

II m. dziewczęta

6.

Gminne zawody w piłkę ręczną

Styczeń

I. Puszczyńska-Mirecka

16 chłopców

16 dziewcząt

II m. chłopcy

III m. dziewczęta

  

Udział uczniów w zawodach sportowych w drugim półroczu roku szkolnego 2012/2013

GIMNAZJUM

l.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

(dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.

Powiatowa Mistrzostwa w Pilce Ręcznej Chłopców - eliminacje

21 stycznia 2013

I. Puszczyńska-Mirecka

12 chłopców

II m. w grupie i przejście do finału

2.

Powiatowa Mistrzostwa w Pilce Ręcznej Chłopców - finał

22 stycznia 2013

I. Puszczyńska-Mirecka

12 chłopcow

IV m. w finale

3.

Gminne zawody w piłce siatkowej

10 kwietnia

I. Puszczyńska-Mirecka

D. Medrzycki

12 chłopców

12 dziewcząt

II m. chłopcy

IV m. dziewczęta

4.

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej -dziewczęta

23 maja

2013

I. Puszczyńska-Mirecka

9 dziewcząt

eliminacje

5.

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej -chłopcy

24 maja

2013

I. Puszczyńska-Mirecka

10 chlopców

eliminacje

6.

XXX Ogólnopolski Bieg „ O Srebrne Czółenko Włókniarskie”

Pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza w ramach akcji „Polska biega”

25 maja 2013

I. Puszczyńska-Mirecka

15 uczniów

II m. Piekutowski W.

III m. Królikowski J.

IV m. Łuba P.

VII m. Adamczewski M.

XI m Olszewska K.

7.

XVII Bieg Jednorożca o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Zgierz

3 czerwca

G. Rajtar

I.  Puszczyńska  -Mirecka

5 chłopców

II miejsce

8.

XXII Indywidualny Bieg Przełajowy o Puchar Kuratora Oświaty

24 czerwca

I.  Puszczyńska  -Mirecka

6 uczniów

I miejsce drużynowo

Indywidualnie:

I m. Rutkowski  K.

I m. Królikowski J.

 I m. Łuba P.

I m. Mikołajczyk J.

III m. Strzyżewska Z.

III m. Olszewska K.

 

Udział uczniów w konkursach i olimpiadach wiedzy w pierwszym półroczu roku szkolnego 2012/2013

SZKOŁA  PODSTAWOWA

L.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba

odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

( dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1.       

Szkolny konkurs pocztówkowy

„Pocztówka z wakacji”

09.2012

p. D. Pogorzelska

Kl. VIA – 7 uczniów

Kl. VIB – 7 uczniów

Kl. V – 9 uczniów

I miejsce: J. Isert, kl.V

II miejsce: M. Gawron, kl.V

III miejsce: P. Kleszczyńska, kl. V

2.       

Szkolny konkurs na fraszkę o patronie szkoły

09.2012

p. D. Pogorzelska

Kl. V – M. Sztraube, M. Sibiński

Kl. VIB – S. Bekrycht

I miejsce: M. Sztraube

3.       

VI Konkurs Wiedzy o                                                    Życiu i Działalności Patrona – Króla Stefana Batorego

09.2012

p. K. Wołowski

Wszyscy uczniowie klas IV-VI SP

I miejsce- S. Olejnik z kl. VI B

4.       

VII Wojewódzki Konkurs Historyczny „Polska Piastów”

10/12.2012

p. K. Wołowski

Etap szkolny – 10 uczniów z klasy VI A i VI B

Awans do etapu rejonowego 4 ucz:

P. Wolanowski

W. Kociszewska

N. Harasz,

S. Bekrycht

 

Do finału awansowała

W. Kociszewska

z kl. VI B

5.       

Ogólnopolski Konkurs Pisania Piórem

10.2012

p. D. Pogorze;lska

Kl.V- J. Isert, P. Kleszczyńska,

Kl. VIB – H. Królikowski, S. Bekrycht, W. Kociszewska

Udział

6.       

Szkolny Konkurs Religijny „Najpiękniejszy różaniec”

10.2012

p. D. Gwóźdź

25 uczniów

I miejsce – P. Ramza/I

II miejsce – K. Maciaszczyk/II

III miejsce – N. Łuba/I

I miejsce – P. Ramza/V

II miejsce – E. Kuśmierczyk/IV

III miejsce – M. Kamińska/IV

7.       

Olimpiada wiedzy z jezyka angielskiego Oxford plus

10.2012

p.Bukowska

10 uczniów

Laureat IV stopnia Amanda Neuman

8.       

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsze kartki świąteczne”

11.2012

 

15 uczniów

udział

9.       

Szkolny konkurs - Najpiękniejszy lampion

11.2012

p. D. Gwóźdź

9 uczniów

I miejsce – W. Jóźwiak/IV

II miejsce – G. Gabara/I

III miejsce – D. Walak/IV

10.   

Konkurs matematyczny „Olimpus”

11.2012

p.B.Baleja

50 uczniów z klas IV-VI

Udział

11.   

Ogólnopolski konkurs „Alfik humanistyczny”

12.2012

p. D. Pogorzelska

Kl. V – M. Gawron, J. Isert, P. Kleszczyńska, M. Sibiński, M. Sztraube

9 miejsce w województwie

12.   

Wojewódzki konkurs „Wyobraźnia  jest ważniejsza niż wiedza”

12.2012

p. D. Pogorzelska

Kl. VIB – J. Stolarz

Wyróżnienie

13.   

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Szopka bożonarodzeniowa”

12.2012

 

7 uczniów

udział

14.   

Konkurs na najpiękniejszą Bożonarodzeniową kartkę anglojęzyczną

12.2012

 

p. Bukowska

10 uczniów

udział

  

Udział uczniów w konkursach i olimpiadach wiedzy w drugim półroczu roku szkolnego 2012/2013

SZKOŁA  PODSTAWOWA

L.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba

odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

( dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Twoja wiedza i czujka czadu…”

02.2013

Urszula Cłapińska

  Wioletta Plich-Patora

    Ewa Stępniak

16 uczniów

udział

1

VII Wojewódzki Konkurs Historyczny „Polska Piastów”

14.03.2013

p. K. Wołowski

Finalistka wojewódzka – 13 miejsce Wiktoria Kociszewska z VI B

 

2

Szkolny konkurs języka angielskiego dla klas IV - VI

25.03.13

p. K. Włodarczyk

KL. IV – 2 uczniów

Kl. V. – 14 uczniów

Kl. VIB – 2 uczniów

I miejsce – M. Gawron/kl.V

II miejsce – S. Bekrycht /VIB

III miejsce – W. Kociszewska/VIB

3

Ogólnopolski konkurs matematyczny KANGUR 2013

03.2013

p. E. Truszkiewicz

Kl. V – 9 uczniów

Kl. VIA – 5 uczniów

udział

4

Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur 2013

21.03.2013

p.B.Baleja

66 uczniów klas II-VI

Wyróżnienie:

Amanda Nueman

Mateusz Sempkowki

Klaudia maciaszczyk

 

Szkolny konkurs – Najpiękniejsze anioły

03.2013

p. D. Gwóźdź

21 uczniów

I miejsce – H. Stefankiewicz/II

II miejsce – I. Rybowska/I

III miejsce – W. Dębska/I

I miejsce – J. Isert/V

II miejsce – M. Kamińska/IV

III miejsce – M. Gawron/V

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Fun English”

04.2013

p.Bukowska

10 uczniów

udział

 

VI Ogólnopolski Konkurs Literacki „I ty możesz zostać baśniopisarzem”

04.2013

p. D. Pogorzelska

J. Szokalska/V

Wyróżnienie

5

Powiatowy konkurs recytatorski w Parzęczewie „Rok Tuwima”

04.2013

p. D. Pogorzelska

Kl. IV – A. Neuman, W. Wielakowska

III miejsce – A. Neuman

W. Wielakowska – wyróżnienie

6

Powiatowy konkurs recytatorski „Wena”

05.2013

p. D. Pogorzelska

Kl. IV – K. Kuśmierczyk, E. Kuśmierczyk

Obydwie uczennice otrzymały wyróżnienie

7

Gminny konkurs ortograficzny - Stryków

05.2013

p. D. Pogorzelska

Kl. V – M. Gawron, P. Kleszczyńska

I miejsce – M. Gawron

8

Gminny konkurs recytatorski „Świerszczykowe wierszyki”

05.2013

p. D. Pogorzelska

Kl. IV – A. Jabłoński

Udział

9

Gminny konkurs „Wydajemy własną książkę”

05.2013

p. D. Pogorzelska

Kl. IV – A. Jabłoński

II miejsce

10

Gminny konkurs literacki i fotograficzny „Ta chwila, ten moment”

05.2013

 

Kl. V – M. Gawron, J. Isert, M. Szyszko, p. Kleszczyńska, J. Szukalska, M. Sibiński                                 kl. VIB - K. Stolarz, S. Bekrycht

Kategoria „Legenda” – I miejsce – M. Gawron oraz nagroda specjalna WODN ( publikacja pracy w numerze wrześniowym)

Kategoria „Opis” – I miejsce – J. Isert oraz nagroda specjalna WODN ( publikacja pracy w kolejnym numerze)

Kategoria „Pejzaż” – I miejsce K. Stolarz

11

Gminny konkurs języka angielskiego dla klas IV - VI

05.2013

p. K. Włodarczyk

Uczniowie ze szkół:

- SP w Besiekierzu

- SP w Giecznie

- SP w Leśmierzu

- SP w Modlnej

- SP w Szczawinie

I miejsce – M. Gawron/ SP w Szczawinie

II miejsce – A. Stangreciak/ SP w Giecznie

III miejsce – M. Zasada/SP w Besiekierzu

 

Powiatowy konkurs „Uzależnieniom mówimy nie”

05.2013

Urszula Cłapińska

Ewa Stępniak

17 uczniów

II miejsce – D. Fratczak/V

II miejsce – E. Kuśmierczyk/IV

11

Ogólnopolski konkurs organizowany przez kancelarię Sejmu – opowiadanie z myślą przewodnią: „Będąc sławnym Polakiem…”

06.2013

p. D. Pogorzelska

Kl. IV – A. Neuman, W. Jóźwiak

Wyróżnienie: W. Jóźwiak/IV

12

Szkolny konkurs z języka angielskiego „English through fairy Tales”

06.2013

p. bukowska

Kl. IV, Kl V – 8 uczniów

Weronika Jóźwiak

  

Udział uczniów w konkursach i olimpiadach wiedzy w pierwszym półroczu roku szkolnego 2012/2013

GIMNAZJUM

L.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba

odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

( dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

1

VI Konkurs Wiedzy o                                                    Życiu i Działalności Patrona – Króla Stefana Batorego

09.2012

p. K. Wołowski

Wszyscy uczniowie klas I – III gimnazjum

I miejsce  - Natalia Cybulska z kl. III A

2

Szkolny Multimedialny Quiz Wiedzy o Patronie Szkoły,

09.2012

p. K. Wołowski

Uczniowie gimnazjum – 28 uczniów

1. N. Cybulska i M. Misztal z kl. III A

3

Wojewódzki Konkurs Historyczny

09/12/2012

p. K. Wołowski

Etap szkolny – 4 uczniów

Do rejonowego etapu awansowali :

M. Misztal i W. Dębowski z kl. III A

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

10.2012

p. A. Dzikowska

J. Sibiński/IIIA

K. Kosik/IIIA

N. Cybulska/IIIA

Z. Sobczak/IIIA

K. Królikowska/IIIA

A. Barska/IIIB

M. Truszkiewicz/IIIB

udział

 

Szkolny Konkurs Religijny „Najpiękniejszy różaniec”

10.2012

p. D. Gwóźdź

10 uczniów

I miejsce – O. Kraska/IIB

II miejsce – K. Kołodziejczak/IIB

III miejsce – M. Pakuła/IA

 

I Powiatowy Festiwal „Muzyczne wspomnienia”

10.2012

p. U. Cłapińska

N. Cybulska/IIIA

K. Karolina/IIIA

K. Kosik/IIIA

II miejsce – N. Cybulska/IIIA

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny – „Najpiękniejsze kartki świąteczne”

11.2012

p. U. Cłapińska

15 uczniów

udział

 

Wojewódzki Konkurs Przedmioyowy z wiedzy o sztuce

11.2012

p. U. Cłapińska

K. Kosik/IIIA

K. Królikowska/IIIA

P. Jaszczak/IIIA

A. Jędrzejczak/IIIA

udział

3

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „OLIMPUS” – sesja jesienna

06.11.2012

Beata Baleja

9 uczniów/IIA

4 uczniów/IIB

Udział

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „OLIMPUS” – sesja jesienna

06.11.2012

Teresa Kulesza

12 uczniów/IIIA

7 uczniów/IIIB

IV miejsce – Wojciech Dębowski/IIIA

2.

XII Ogólnopolski konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – etap szkolny i parkowy

16.11.2012

Jolanta Chojecka - Stępniewska

1. Cybulska Natalia/IIIA

2. Kaczmarek Dominika/IIA

3. Kraska Olga/IIB

4. Olszewska Kinga/IIIA

5. Pietrasiak Daria/IIA

6. Sobczak Zuzanna/IIIA

Czteroosobowa drużyna w składzie:

1. Cybulska Natalia/IIIA

2. Kraska Olga/IIB

3. Pietrasiak Daria/IIA

4.Sobczak Zuzanna/IIIA,

zakwalifikowała się do etapu rejonowego.

3.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

26.11.12

Jolanta Chojecka - Stępniewska

1. Natalia Cybulska/IIIA

2. Sobczak Zuzanna/IIIA

Udział

4.

Powiatowy konkurs wiedzy o AIDS – etap szkolny

29.11.12

Irena Konsowicz

1. Milena Pakuła/IA

2. Daria Flis/IB

3. Norbert Kosik/IA

4. Gabriela Olszówka/IA

5. Kinga Mirecka/IA

Dwuosobowa drużyna w składzie:

1. Milena Pakuła/IA

2. Daria Flis/IB zakwalifikowały się do etapu powiatowego

 

Ogólnopolski Konkurs ładnego Pisania

11.2012

Agnieszka Dzikowska

M. Misztal/IIIA

P. Jaszczak/IIIA

O. Kraska/IIB

Udział

 

Szkolny konkurs Ortograficzny – 3 edycja

12.2012

Agnieszka Dzikowska

23 uczniów/ kl. I - III

I miejsce: Z. Przechodzeń/IIIB i K. Królikowska/IIIA,

II miejsce: M. Truszkiewicz/IIIB i O. Kraska/ IIB

III miejsce: A. Barska/IIIB

 

Wojewódzki konkurs pieśni stanu wojennego

12.2012

p. U. Cłapińska

N. Cybulska/IIIA

A. Górak/IIA

N. Batolik/IIA

udział

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Szopka bożonarodzeniowa”

12.2012

p. U. Cłapińska

6 uczniów

Wyróżnienie – D. Flis/IB

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Eurobombka’

12.2012

p. U. Cłapińska

9 uczniów

Wyróżnienie – Z. Antczak/IA

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Świąteczne anioły”

12.2012

p. U. Cłapińska

20 uczniów

I miejsce – S. Sadzak/IIIB

5.

Powiatowy konkurs wiedzy o AIDS

04.12.12

Irena Konsowicz

1. Milena Pakuła/IA

2. Daria Flis/IB

Udział

 

6.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – „Matematyka – moja pasja” – etap szkolny

09.01.2013

Teresa Kulesza

5 uczniów/IIIA

7 uczniów/IIIB

Udział

7.

XII Ogólnopolski konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – etap szkolny i parkowy

14.01.13

Jolanta Chojecka - Stępniewska

1. Cybulska Natalia/IIIA

2. Kraska Olga/IIB

3. Pietrasiak Daria/IIA

4.Sobczak Zuzanna/IIIA

Uczennice zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego

 

Udział uczniów w konkursach i olimpiadach wiedzy w drugim półroczu roku szkolnego 2012/2013

GIMNAZJUM 

L.p.

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Osoba

odpowiedzialna

Nazwisko i imię ucznia/klasa

Uwagi

( dalsze kwalifikacje, nazwisko i imię ucznia/klasa)

  1.  

Powiatowy konkurs „Mój zawód, moje miejsce pracy” 

28. 02. 2013

Wioletta Plich-Patora

(Olga Kraska, Patrycja Stawska, Jakub Rąkoski klasa IIB, Ewelina Pakuła, Justyna Piekarska klasa III A)

Udział

  1.  

Szkolny Konurs Literacki – Mała forma literacka – 3 edycja

03.2013

 

14 uczniów klas III

I miejsce: M. Misztal/IIIA

II miejsce: R. Bloch/IIIB i A. Wojciechowska/IIIB

III miejsce: M. Truszkiewicz/IIIB

  1.  

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Twoja wiedza i czujka czadu …”

02.2013

Urszula Cłapińska

     Ewa Stępniak Wioletta Plich-Patora

 

15 uczniów

Etap gminny – N. Cybulska/IIIA

K. Olszewska/IIIA, N. Palczewska/IIB, S. Sebastian/IIIB

Etap powiatowy – N. Cybulska/IIIA, K. Olszewska/IIIA

  1.  

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękno książki”

02.2013

 

7 uczniów

Wyróżnienie – N. Wiewiórski/IB

  1.  

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Polskie misje wojskowe”

03.2013

 

8 uczniów

II miejsce – K. Plasińska/IB

  1.  

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Geometria w szarości”

03.2013

 

10 uczniów

Wyróżnienie – Z. Sobczak/IIIA

  1.  

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Europisanka”

03.2013

 

10 uczniów

udział

  1.  

Ogólnopolski Konkurs  Wiedzy Ogólnej Olimpus

03.2013

P. L. Kubiak

1 uczeń

15 miejsce na szczeblu krajowym

  1.  

Europejski konkurs matematyczny

03.2013

    p. L.Kubiak

2 uczniów

Wyróżnienie

Klaudia Maciaszczyk

Mateusz Sempkowski

  1.  

Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna OLIMPUS

03.2013

p. E. Truszkiewicz

Kl. IA – 6

Kl. IB – 2

Kl. IIA – 10

Kl. IIB – 4

KL. IIIA – 9

Kl. IIIB - 4

Laureaci:

K. Piotrowski/IA

M. Wojtczak/IA

K. Kwiatkowski/IIA

  1.  

Turniej  Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom”  Etap miejsko-gminny

07.03. 2013

Wioletta Plich-Patora

Bartosz Zdrojewski klasa IIB

III miejsce  w gminie

  1.  

XII Powiatowy Konkurs „ Moje miasto, moje korzenie”

14.03.2013

Krzysztof Wołowski

Wzięło udział3 uczniów

1 miejsce – K. Karpińki z kl. II A

2 miejsce – M. Misztal z kl. III A

3 miejsce – B. Bekrycht z kl. I A

  1.  

„Żyj smacznie i zdrowo”. konkurs ogólnopolski w ramach kampanii Winiary „Żyj smacznie i zdrowo” 03 2013roku

03.2013

Wioletta Plich-Patora

Uczennice klasy IA Milena Pakuła, Katarzyna Kłys, Natalia Kajszczak, Zuzanna Antczak, Kinga Mirecka

udział

  1.  

Konkurs  ogólnopolski  „Na tropie elektrośmieci”

03. 2013

Wioletta Plich-Patora

(Grupa uczniów klasy IIB Daniel Ruciński, Damian Kociak, Łukasz Wodras, Weronika Brynkiewicz, Olga Kraska, Patrycja Stawska, Angelika Bomba, Albertyna Czajkowska, Paweł Łuba)

udział

  1.  

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

21.03.2013

Beata Baleja

35 uczniów klas I-III

 

Wyróżnienia: Mateusz Wojtczak kl.Ia

Beniamin Bekrycht kl.Ia

  1.  

Szkolny Konkurs Religijny – „Najpiękniejsze anioły”

03.2013

p. D. Gwóźdź

10 uczniów

I miejsce – K. Olszewska/IIIA

II miejsce – W. Jóźwiak /IB

III miejsce – J. Piekarska/IIIA

  1.  

Polsko-ukraiński konkurs fizyczny „Lwiatko”

25.03.2013

Beata Baleja

30 uczniów z kals I-III

Laureaci: tytuł kaon Wojciech Dębowski kl.IIIa

Tytuł taon Michał Suliborski kl.IIIa

  1.  

XII Ogólnopolski konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – finał wojewódzki

03 – 06.04.2013

Jolanta Chojecka - Stępniewska

1. Cybulska Natalia/IIIA

2. Kraska Olga/IIB

3. Pietrasiak Daria/IIA

4.Sobczak Zuzanna/IIIA

5 miejsce

tytuł finalisty

  1.  

Zgierski Powiatowy konkurs Historyczny  dla Gimnazjów

09.05.2013

K. Wołowski

N. Cook z kl. II A

K. Karpiński  z kl.  II A

M. Misztal z kl. III A

Wyróżnienie indywidualne dla Mateusza Misztala z kl. III A

  1.  

Powiatowy konkurs plastyczny „Uzależnieniom mówimy nie”

05.2013

Urszula Cłapińska

      Ewa Stępniak

15 uczniów

I miejsce – N. Palczewska/IIB

II miejsce – K. Olszewska/IIIA

  1.  

Wojewódzki Konkurs Poetycki: „Dla Ciebie tato”

05.2013

 

K. Królikowska/IIIA

III miejsce

  1.  

Szkolny Konkurs Poetycko – Muzyczny – Mam Talent – 3 edycja

06.2013

 

16 uczniów/ klasy I - III

Kategoria: recytacja –  I miejsce -N. Kosik/IA

II miejsce – M. Truszkiewicz/IIIB

III miejsce – A. Barska/IIIB

Kategoria: utwór muzyczny – I miejsce – M. Biazik/IIIA

II miejsce – K. Królikowska/IIIA

III miejsce – G. Rapacz/IIIA

Kategoria: utwór instrumentalny – I miejsce – M. Adamczewski/IIIA

II miejsce – J. Czarnecki/IIA

III miejsce – J. Syguła/IIB

  1.  

Archidiecezjalny konkurs fotograficzny„Oblicze kościoła łódzkiego”

06.2013

p. D. Gwóźdź

Z. Antczak/IA

N. Kajszczak/IA

K. Kłys/IA

N. Dębowska/IIIA

Sz. Olejniczak/IIIA

Udział

  1.  

Olimpiada wiedzy z języka niemieckiego Oxford.

19.04.2013

A. Kupis-Piestrzeniewicz

Uczniowie klasy II i III gimnazjum 15 osób

Laureatka IV stopnia Martyna Knyszka 

Laureatka V stopnia Daria Pietrasiak

  1.  

Ogólnopolski Konkurs Deutschfreund

21.11.2013

A. Kupis-Piestrzeniewicz

Uczniowie klas II i III 15 osób

Martyna Knyszka – 2 miejsce w województwie

Karolina Królikowska – 3 miejsce w województwie

  1.  

Olimpiada wiedzy Oxford

26102013

A. Kupis-Piestrzeniewicz

Uczniowie klas II i III 25 osób

Martyna Knyszka –laureatka IV stopnia

  1.  

Szkolny konkurs języka niemieckiego „Gramatyka niemiecka na co dzień”

13.03. 2013

A. Kupis-Piestrzeniewicz

Uczniowie Gimnazjum IA -3 osoby

IIA – 6 osób, IIB – 2 OSOBY, IIIA- 13 osób, IIIB -2 osoby

I miejsce zajęła Karolina Flegiel – IA

II miejsce zajęła Martyna Knyszka –IIA

III miejsce – Roksana Karolak i Julia Sempkowska -IIA

  1.  

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy PINGWIN 2012- GEOGRAFIA

Listopad 2012

Ewa Stępniak

Uczniowie Gimnazjum kl.I-10 osób, kl.II- 12 osób

Udział

  1.  

Powiatowy konkurs ekologiczny z elementami turystyki

Kwiecień 2013

Ewa Stępniak

O. Kraska -kl.II B., Z. Sobczak- kl.IIIA, N. Cybulska kl.IIIA

III miejsce dla N. Cybulskiej

W roku szkolnym 2012/2013

Uczniowie Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Szczawinie biorą udział w wielu konkursach wiedzy i zawodach sportowych:

1. Wrzesień

- uczniowie brali udział w Memoriale Władysława Lisieckiego. gdzie indywidualnie uczeń klasy III B zajął I miejsce, a uczeń klasy II B zajął IV miejsce. Drużynowo Gimnazjum
w Szczawinie zajęło III miejsce. W sumie uczestniczyło w zawodach 19 uczniów naszej szkoły.

2. Październik

-  biegi sztafetowe w Grotnikach. Chłopcy i dziewczęta zajęli  II miejsce.

- powiatowe drużynowe biegi sztafetowe. Dziewczęta zajęły VI miejsce, a chłopcy VII miejsce.

3. Listopad

- szkolne zawody w tenisie stołowym, gdzie zostali wyłonieni reprezentanci do rozgrywek gminnych, na których zajęli III miejsce.

4. Grudzień

-  gminne zawody w piłce koszykowej, podczas których chłopcy i dziewczęta zajęli II miejsce.

5. Styczeń

- gminne zawody w piłkę ręczną, podczas których chłopcy zajęli II, a dziewczęta III miejsce.

 przechodząc do półfinału. Ostatecznie zajęli IV miejsce w powiecie.

Uczniów do udziału w zawodach przygotowywała Pani  Izabela Puszczyńska–Mirecka

Udział uczniów gimnazjum w konkursach polonistycznych

19.12.12 r. odbyła się III edycja Gimnazjalnego Konkursu Ortograficznego. Zwycięzcami zostali następujący uczniowie: Przechodzeń Zuzanna z kl. III B i Królikowska Karolina z kl. III A - I miejsce, Truszkiewicz Maja z kl. III B i Kraska Olga z kl. II B - II miejsce, Barska Anna z kl. III B - III miejsce.

W marcu 2013 r. odbył się Gimnazjalny Konkurs Literacki pod nazwą "MAŁA FORMA LITERACKA", którego uczestnicy pisali reportaż lub felieton dotyczący tematyki szkolnej. Najlepsze prace napisali: Misztal Mateusz z kl. III A, Truszkiewicz Maja, Złotowska Anna, Wojciechowska Anita, Bloch Rafał i Krzewina Joanna z kl. III B. Nagrodzone prace będzie można przeczytać na stronie internetowej szkoły. (Opiekun - p. Agnieszka Dzikowska)

W kwietniu uczniowie brali udział Konkursie Poetyckim pod patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty pod nazwą Dla Ciebie Tato. W kategorii gimnazja III miejsce zajęła Królikowska Karolina z kl. III A (opiekun p. A. Dzikowska). Uroczyste podsumowanie odbędzie się 3 czerwca 2013 r. pod Pomnikiem Pękniętego Serca w Parku im. Szarych Szeregów w Łodzi. Gratulujemy!

Izabela Puszczyńska- Mirecka i Agnieszka Dzikowska

Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV-VI odbył się 10 maja 2013. Wzięli w nim udział uczniowie z Gieczna (3 osoby), Besiekierza (1 osoba), Szczawina (3 os.), oraz spoza Gminy Zgierz czyli z Modlnej (3 osoby) i Leśmierza (3 osoby). Konkurs składał się z części pisemnej i ustnej. Konkurs składał się z części pisemnej i ustnej. W części pisemnej uczniowie mieli do rozwiązania 5 rodzajów ćwiczeń. Pierwsze to 40 zdań z wyborem 1 z 4, drugie to 16 zdań wymagających uzupełnienia słowem z tabeli. W trzecim ćwiczeniu uczniowie musieli wpisać właściwe słowa pytające, w czwartym do ułożenia rozsypanki wyrazowe, w piątym ćwiczeniu należało zaklasyfikować 8 zdań odnoszących się do tekstu jako prawdziwe lub fałszywe. W części ustnej uczniowie losowali 1 z 3 tematów: moja rodzina, moje zainteresowania, mój niezapomniany wyjazd wakacyjny. Pierwsze trzy osoby Maja Gawron (Szczawin), Aleksandra Stangreciak (Gieczno), Magdalena Zasada (Besiekierz) były doskonale przygotowane. Część pisemną napisały prawie bezbłędnie i bardzo dobrze były przygotowane do części ustnej. Aż osiem osób osiągnęło wynik na poziomie ponad 80% poprawności. Wśród tej grupy znaleźli się uczniowie wszystkich wymienionych wyżej miejscowości. Oznacza to, że większość uczestników była naprawdę dobrze przygotowana. Zapraszamy w przyszłym roku.

25 marca odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV-VI. Składał się z rozbudowanej części pisemnej. Uczniowie musieli rozwiązać różne ćwiczenia: zdania wymagające uzupełnienia, rozsypanki wyrazowe, wstawić właściwą formę czasownika, wstawić właściwe słowo pytające, zaklasyfikować zdania odnoszące się do przeczytanego tekstu jako prawdziwe lub fałszywe. Do konkursu przystąpiło 18 osób. Najlepiej napisała Maja Gawron z klasy V, drugie miejsce zajęła Sonia Bekrycht (VIB), trzecie Wiktoria Kociszewska (VIB). Kolejne dwa miejsca zajęły Paulina Kleszczyńska (V), Julia Isert (V). Osoby te uzyskały wynik na poziomie powyżej 80% poprawności. Gratulujemy.

 

II Edycja konkursu europejska bombka - etap wojewódzki

Zuzia Antczak Ia- wyróżnienie

Konkurs powiatowy - Muzyczne Wspomnienia

Natalia Cybulska 3a - II miejsce

W roku szkolnym 2011/2012

Uczniowie Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Szczawinie brali udział w wielu konkursach wiedzy i zawodach sportowych:

Konkurs na fraszkę o Januszu Korczaku "Kim jestem" zorganizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Łodzi

II miejsce zajęła Zuzanna Sobczak z kl. II A
Anna Barska z kl. II B - dyplom za udział w konkursie (opiekun p. A.Dzikowska)

Powiatowy konkurs recytatorski "Wena" - XIX edycja pod patronatem Janusza Korczaka: Nie ma dzieci - są ludzie"

I miejsce zajęła Klaudia Kosik z kl. II A (przygotowanie p. A.Dzikowska)

Konkurs "Wydajemy własną książkę" - X Edycja - zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Dzierżąznej

I miejsce  - Zuzanna Sobczak z kl. II a
II miejsce - Patrycja Stawska z kl. I B (opiekun p. A.Dzikowska)

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

W dniu 10.01.2012r. w Zespole Szkół w Strykowie odbył się drugi etap XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" 2011/2012, zorganizowany przez Dyrekcję Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich w Łodzi. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła drużyna z Gimnazjum w Szczawinie w składzie: Karolina Karolewska z klasy IIIB, Maciej Przechodzeń z IIIA (opiekun - Pani Irena Konsowicz) oraz  Zuzanna Sobczak i Natalia Cybulska z klasy IIA (opiekun - Pani Jolanta Chojecka-Stępniewska). W nagrodę szkoła otrzymała dyplom, aparat fotograficzny, mapy, czasopisma, raport WFOŚ i GW w Łodzi o stanie środowiska województwie łódzkim w 2010r, publikacje książkową, a uczestnicy publikacje książkowe i mapy oraz  4-dniowy pobyt w "zielonej szkole" w Załęczu Wielkim.

Drużyna z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Szczawinie będzie reprezentować  Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich podczas trzeciego, wojewódzkiego etapu konkursu, który odbędzie się w kwietniu 2012r. w Załęczu Wielkim.

Gratulujemy naszym uczniom sukcesu!!!

Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Zgierz

Dnia 28.09.2011r. uczniowie Gimnazjum w Szczawinie wzięli udział w biegach przełajowych (sztafetowych) o Puchar Wójta Gminy Zgierz, które odbyły się w Grotnikach. W zawodach tych dziewczęta uzyskały III miejsce, a chłopcy zajęli I miejsce w klasyfikacji ogólnej. Oto lista uczestników zawodów.

Drużyna dziewcząt: Cieniak Malwina, Kaczmarek Malwina, Dobrzelewska Milena, Sobczak Zuzanna, Bomba Angelika, Kaczmarek Karolina

Drużyna chłopców: Kacela Marcin, Janiak Daniel, Piekutowski Wojciech, Figlarek Kamil, Łuba Paweł, Królikowski Jan.

III Memoriał Władysława Lisieckiego

Dnia 17.09.2011r. odbył się w Zgierzu III MEMORIAŁ WŁADYSŁAWA LISIECKIEGO - amatorski bieg uliczny, w którym wzięła udział młodzież z wielu szkół gminnych. Uczniowie Gimnazjum im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie pod opieką pani Izabeli Puszczyńskiej-Mireckiej wzięli w nim udział w składzie: Daniel Janiak, Wojciech Piekutowski, Paweł Łuba, Artur Zieliński, Kamil Ślawski i Mateusz Tworski. Chłopcy bardzo dobrze wypadli na zawodach, aż czterech z nich znalazło się w pierwszej dziesiątce. Drugie miejsce zajął Daniel Janiak z kl. III B, a trzecie miejsce uzyskał Wojciech Piekutowski z kl. II B.

W roku szkolnym 2010/2011

Uczniowie Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Szczawinie brali udział w wielu konkursach wiedzy i zawodach sportowych:

IX Konkurs Piosenki i Tańca Krajów Unii Europejskiej

14 kwietnia 2011r. odbył się IX Konkurs Piosenki i Tańca Krajów Unii Europejskiej organizowany przez Szkołę Podstawową nr 122 w Łodzi. W konkursie udział wzięli uczniowie Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Szczawinie: klasa I szkoły podstawowej, która przygotowana przez panią Katarzynę Wołowską wytańczyła III miejsce oraz zespół Szczawiniacy przygotowany przez panią Eulalię Rutkowską i Urszulę Cłapińską. Zespół Szczawiniacy otrzymał I miejsce wykonując brawurowego czardasza.

Kangur Matematyczny

Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” osiągnęli uczniowie szkoły podstawowej – Mateusz Wojtczak i Juliusz Neuman. W nagrodę chłopcy pojadą na 3-dniową wycieczkę do Zakopanego. Beniamin Bekrycht (klasa V), Daria Pietrasiak (klasa VI), Wojciech Dębowski (kl. I gimnazjum) oraz Natalia Banaszek (kl. III gimnazjum) otrzymali w tym konkursie wyróżnienie i nagrody książkowe. Uczniów przygotowali nauczyciele matematyki: Elżbieta Truszkiewicz, Teresa Kulesza i Halina Gwis.

Mistrzostwa Gminy Zgierz w piłce nożnej

Drużyna chłopców ze szkoły podstawowej wywalczyła I miejsce w Mistrzostwach Gminy Zgierz w piłce nożnej. Uczniowie przywieźli z rozgrywek imponujący puchar. Drużyna dzieliła swój sukces z trenerem – nauczycielem wychowania fizycznego – Krzysztofem Zatorskim.

VIII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Uzależnieniom mówimy nie"

Komisja oceniająca prace nadesłane na VIII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Uzależnieniom mówimy nie” przyznała w najwyższej kategorii wiekowej wszystkie 3 miejsca uczennicom naszego gimnazjum. I tak Marika Malinowska zajęła I miejsce, Aleksandra Cichowska II i Joanna Krzewina III. Opiekunem laureatek była pani Urszula Cłapińska. 

Hej kolęda, kolęda

W grudniu 2010 r. odbyła się ósma edycja Konkursu Plastycznego na projekt kartki świątecznej "Hej kolęda, kolęda", podtytuł "Aniołowie się radują", który został zorganizowany przez Ośrodek Kultury "Górna" w Łodzi. W konkursie tym II miejsce zajęła Joanna Krzewina z kl. I B Gimnazjum, a wyróżnienie uzyskała Natalia Palczewska z kl. VI Szkoły Podstawowej w Szczawinie. Opiekę artystyczną sprawowała pani Urszula Cłapińska.

Mistrz Ortografii

14 grudnia 2010 odbył się w Gimnazjum w Szczawinie gimnazjalny Konkurs Ortograficzny pod nazwą "MISTRZ ORTOGRAFII", który będzie odbywał się cyklicznie co roku. Miał na celu przypomnienie i utrwalenie zasad poprawnej pisowni oraz dawał możliwość sprawdzenia się. I miejsce ex aequo zajęły Aleksandra Cichowska i Dorota Witkowska z kl. III B, II miejsce ex aequo uzyskały Karolina Królikowska z kl. I A i Adrianna Stępniak z kl. III B, natomiast na III miejscu uplasowały się - Maja Truszkiewicz z kl. I B i Aleksandra Kominiak z kl. II B. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na polu ortografii! Organizator - pani Agnieszka Dzikowska

Gimnazjada Mistrzostw Powiatu Zgierskiego chłopców w piłce ręcznej

Dnia 25 listopada 2010 roku chłopcy z Gimnazjum w Szczawinie pod kierunkiem pani Izabeli Puszczyńskiej-Mireckiej wywalczyli II miejsce w Gimnazjadzie Mistrzostw Powiatu Zgierskiego chłopców w piłce ręcznej. Skład drużyny był następujący:

1. bramkarz - Kacper Kaferski-Kowalczyk

2. Dawid Dobrzelewski

3. Karol Przechodzeń

4. Adrian Wasiak

5. Marek Różalski

6. Piotr Krzewina

7. Daniel Lewandowski

8. Mariusz Kabat

9. Marcin Kacela

10. Damian Leduchowski

11. Daniel Lenczewski

W roku szkolnym 2009/2010

Uczniowie Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Szczawinie brali udział w wielu konkursach wiedzy i zawodach sportowych:

Laureaci konkursów: 

Martyna Knyszka – I miejsce w VI Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Nathaniel Cook – II miejsce w VI Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Weronika Brynkiewicz – III miejsce w VI Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Natalia Cybulska – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim “Rodzina – dobro bycia razem”

Dawid Dobrzelewski – III miejsce w Powiatowym Konkursie “Nikotyna to na Twoje zdrowie kosa, a więc połam papierosa”

Michalina Serwa – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej

Piotr Krzewina – zespołowo I miejsce w Konkursie Wiedzy o Zgierzu i Regionie Zgierskim

Dawid Dobrzelewski – zespołowo I miejsce w Konkursie Wiedzy o Zgierzu i Regionie Zgierskim

Kamila Szafarz – zespołowo I miejsce w Konkursie Wiedzy o Zgierzu i Regionie Zgierskim

Adrian Wasiak – zespołowo II miejsce w Konkursie Wiedzy o Zgierzu i Regionie Zgierskim

Marika Malinowska – zespołowo II miejsce w Konkursie Wiedzy o Zgierzu i Regionie Zgierskim

Daniel Lewandowski – zespołowo II miejsce w Konkursie Wiedzy o Zgierzu i Regionie Zgierskim

Reprezentacja Gimnazjum w Piłce Koszowej – II miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Koszowej Gimnazjalistów

Reprezentacja Gimnazjum w Piłce Ręcznej – III miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Ręcznej Gimnazjalistów

Marika Malinowska – 11 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MIX z geografii

Agnieszka Olejnik – 13 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MIX z geografii

Katarzyna Gajdziak – 14 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MIX z geografii

Marta Jankowska – 13 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MIX z geografii

Natalia Banaszek – 12 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MIX z geografii

Marika Malinowska – laureatka konkursu plastycznego “Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

Andrzej Jarmusz – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie plastycznym “Chopin na wesoło”

Marta Piekarska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie plastycznym “Chopin na wesoło”

Karol Przechodzeń – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Sztuce – Sekcja Muzyki

Wojciech Przechodzeń – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Sztuce – Sekcja Muzyki

Wasiak Mateusz – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny” w kategorii Maluch

Wojtczak Mateusz – Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny” w kategorii Maluch, nagrodą jest wyjazd na 4-dniową wycieczkę nad morze

Juliusz Neuman – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny” w kategorii Beniamin

Adrian Wasiak – Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny” w kategorii Kadet

Marika Malinowska – Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny” w kategorii Kadet

Natalia Banaszek – Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny” w kategorii Kadet

Aleksandra Cichowska – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny” w kategorii Kadet

Karol Przechodzeń – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny” w kategorii Kadet

Reprezentacja chłopców gimnazjum – I miejsce w Mistrzostwach Gminy Zgierz w piłce nożnej

Emilia Banaszek – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Uzależnieniom mówimy nie” w kategorii uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej

Natalia Cybulska – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Uzależnieniom mówimy nie” w kategorii uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej

Natalia Banaszek – II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Uzależnieniom mówimy nie” w kategorii uczniów gimnazjum

Martyna Wojtas – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Uzależnieniom mówimy nie” w kategorii uczniów

Izabela Brańska – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Uzależnieniom mówimy nie” w kategorii uczniów

Klaudia Modrak – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Uzależnieniom mówimy nie” w kategorii uczniów

Michalina Serwa – wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Przecież każdy pisze wiersze”; w tej kategorii wiekowej nie przyznano nagród

Weronika Wróbel - I miejsce w szkolnym konkursie na najładniejszy i najbardziej pomysłowy różaniec

Julia Królikowska - II miejsce w szkolnym konkursie na najładniejszy i najbardziej pomysłowy różaniec

Piotr Wolanowski - III miejsce w szkolnym konkursie na najładniejszy i najbardziej pomysłowy różaniec

Aleksander Walczak - I miejsce w szkolnym konkursie "Najpiękniejsze anioły"

Urszula Piekarska - I miejsce w szkolnym konkursie "Najpiękniejsze anioły"

Stanisław Jędrzejczak - I miejsce w szkolnym konkursie "Najpiękniejsze anioły"

Amanda Neuman - II miejsce w szkolnym konkursie "Najpiękniejsze anioły"

Kinga Mirecka - II miejsce w szkolnym konkursie "Najpiękniejsze anioły"

Aleksandra Domińczyk - II miejsce w szkolnym konkursie "Najpiękniejsze anioły"

Justyna Piekarska - III miejsce w szkolnym konkursie "Najpiękniejsze anioły"

Marzena Jóźwiak - III miejsce w szkolnym konkursie "Najpiękniejsze anioły"

Krzysztof Kwiatkowski - III miejsce w szkolnym konkursie "Najpiękniejsze anioły"

Michalina Serwa - II miejsce w konkursie literackim organizowanym przez parafię Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu pn. "Obraz kapłana w oczach dzieci i młodzieży", "Posługa duszpasterska biskupa w Kościele" w kategorii Gimnazjum

Karolina Baranowska - II miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez parafię Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu pn. "Obraz kapłana w oczach dzieci i młodzieży", "Posługa duszpasterska biskupa w Kościele" w kategorii Gimnazjum

Urszula Piekarska - II miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez parafię Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu pn. "Obraz kapłana w oczach dzieci i młodzieży", "Posługa duszpasterska biskupa w Kościele" w kategorii Szkoła Podstawowa, klasy I-III

Justyna Piekarska - II miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez parafię Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu pn. "Obraz kapłana w oczach dzieci i młodzieży", "Posługa duszpasterska biskupa w Kościele" w kategorii Szkoła Podstawowa, klasy IV-VI

Emilia Banaszek - III miejsce w konkursie literackim organizowanym przez parafię Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu pn. "Obraz kapłana w oczach dzieci i młodzieży", "Posługa duszpasterska biskupa w Kościele" w kategorii Szkoła Podstawowa, klasy IV-VI

Zuzanna Wołowska - wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez parafię Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu pn. "Obraz kapłana w oczach dzieci i młodzieży", "Posługa duszpasterska biskupa w Kościele" w kategorii najmłodszych

Reprezentacja Szkoły Podstawowej - II miejsce w gminnym konkursie "Chopiniana 2010" zorganizowanym przez szkołę w Grotnikach

Reprezentacja Gimnazjum - II miejsce w XIX Grotnickim Biegu Leśnym o Puchar Kuratora Oświaty

Krystian Rutkowski - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Dziadkowie są wyjątkowi, szczególnie moi. Moja rodzina" w grupie wiekowej 11-18 lat

Maria Goździk - wyróżnienie w Konkursie Matematycznym dla Gimnazjalistów Powiatu Zgierskiego

Ewelina Kuśmierczyk - wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Origami dla Uczniów Szkół Podstawowych z Gminy Zgierz pt. "Wiosna w ogrodzie" w kategorii klas I-III

Justyna Piekarska - I i II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Origami dla Uczniów Szkół Podstawowych z Gminy Zgierz pt. "Wiosna w ogrodzie" w kategorii klas IV-VI

Adrian Wolanowski - III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Origami dla Uczniów Szkół Podstawowych z Gminy Zgierz pt. "Wiosna w ogrodzie" w kategorii klas IV-VI

Natalia Batolik - wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Origami dla Uczniów Szkół Podstawowych z Gminy Zgierz pt. "Wiosna w ogrodzie" w kategorii klas IV-VI

Maria Łuczak - II miejsce w konkursie plastycznym na plakat ph. "Bitwa pod Grunwaldem w mojej wyobraźni", ogłoszonym przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną im. B. Prusa w Zgierzu, Filia nr 1 w 600. rocznicę Bitwy

Natalia Banaszek - wyróżnienie w konkursie plastycznym na plakat ph. "Bitwa pod Grunwaldem w mojej wyobraźni", ogłoszonym przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną im. B. Prusa w Zgierzu, Filia nr 1 w 600. rocznicę Bitwy